Rekonditionerad 3Com


Office Connect

3C410000OfficeConnect Remote 510s ISDN router
Interfaces:
1 Ethernet 10BaseT/Coax
1 ISDN BRI 128kbps ST

Supports NAT 
2 i lager. Kontakta oss för pris
 

PathBuilder S600 and AccessBuilder 9600

  3C63111A-AC110/220V AC power supply 7 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63105-4E14-Port E1 CBR Module 11 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63105-8E18-Port E1 CBR Module 5 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63109-CTXCTX Concentrator Module 8 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63101Dual-Port Ethernet Modules (10BaseT) with bridging and RFC 1577 3 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63114-8E1E1 UNI - IMA (8 Ports) 4 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63106A-E3E3 UNI Single Port or Trunk Module 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63108Management CPU 8 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63108AMCPU System Controller Module 7 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63107B-MMFOC-3c/STM-1 UNI Multimode Module 5 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63107A-MMFOC-3c/STM-1 UNI Multimode Module 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63107B-SMFOC-3c/STM-1 UNI Single-mode Module 2 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63107A-SMFOC-3c/STM-1 UNI Single-mode Module 3 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63107-MMFOC3 MultiMode Module 3 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63107-SMFOC3 Single Mode Module 3 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63111B-ACOptional 110/220 V AC Power Supply 2 i lager. Kontakta oss för pris
3C63100-AC-CPathBuilder S600 Base System (Includes: Chassis, MCPU, CTX, one AC power) 7 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63110-ACPathBuilder S600 System (CTX) with one AC Power Supply 7 i lager. Kontakta oss för pris
3C63119-AC-CPBS600 Base System (chassis, MCPU, STX, AC pwr) 7 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63103Quad Serial Interface Module (4 Port V.35/RS449/RS530; DXI, Frame 9 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63116-STXSTX Concentrator/Switching Module 5 i lager. Kontakta oss för pris
 

RAS1500

3C421600SUPERSTACK II REMOTE ACCESS SYSTEM 1500 BASE UNIT 2 i lager. Kontakta oss för pris
  3C421670SuperStack II Remote Access System 1500 Expansion Unit 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C421810SuperStack II Remote Access System 1500 ISDN-BRI S/T Card  3 i lager. Kontakta oss för pris
 

SuperStack II switches and hubs

  3C16970SuperStack II 100Base-FX Module 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C16071SuperStack II Advanced RPS Chassis only (eight slots) 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3c16074SuperStack II Advanced RPS Type 2 Module 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C16465ASuperStack II Baseline 10/100 Switch
24-Port Unmanaged, Ethernet/Fast Ethernet, 10/100 Autosensing, Full/Half Duplex, Workgroup Switch
 
1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C16980Superstack II Switch 3300 24-port 10/100 2 i lager. Kontakta oss för pris
 

Total Control

USRobotics Total Control Modempool/Access Server
Dual E1 to terminate up to 60 digital/analog calls.
14 Quad Digital modem cards to handle up to 56 analog calls.

Chassis contains:
PRI E1 NAC
Dual E1 NIC
14 Quad Digital Modems NACs
ISDN NETServer NAC
Network management Card NAC with Ethernet NIC
High Speed Ethernet (with V.35) NIC

 
1 i lager. Kontakta oss för pris
 
Okategoriserade 3Com produkter
  NS-5GT-105Networks NetScreen-5GT Plus (unrestricted users) 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63508-NCPBS310 Base System (Chassis, AC power, Singe E1 UNI, Ethernet, V.35) 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C63510PBS310 Optional 2-port CBR 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C16988ASuperStack 3 Switch 3300 MM, 24 10/100 ports, 3 matrix connectors 2 i lager. Kontakta oss för pris
3C16987ASuperStack 3 Switch 3300, 24 10/100 ports, 1 1000BASE-SX port,1 matrix connector 5 i lager. Kontakta oss för pris
  3C16985ASuperstack II 3300 24 port 10/100 switch 1 i lager. Kontakta oss för pris
  3C39001SuperStack II Switch 3900 1000BASE-SX Module 2 i lager. Kontakta oss för pris
  3C39024SuperStack II Switch 3900 1 i lager. Kontakta oss för pris